Connect with us

Aktualności

Nowoczesna aranżacja wnętrz – na co warto stawiać?

Nowoczesna aranżacja wnętrz opiera się w dużej mierze na wybieraniu ponadczasowych i innowacyjnych dodatków do posiadanych mebli. Współpraca z projektantem wnętrz sprawia, iż domownicy nie mają problemów z dobraniem koloru ścian, mebli salonowych i kuchennych czy też ozdób i dodatków. Jednym z najlepszych i najbardziej uniwersalnych przykładów są gałki drewniane do mebli.

Gałki drewniane do mebli – w czym tkwi ich sekret?

Gałki drewniane do mebli sprawdzą się głównie w przytulnych wnętrzach aranżowanych m.in. na styl skandynawski lub angielski. W wielu przypadkach są designerskie i oryginalnie wykończone. Należy pamiętać o tym, że drewno jest materiałem ekologicznym i bliskim naturze. Gwarantuje ciepły charakter wykonanej aranżacji i wysoki poziom elegancji. Atutami drewnianych gałek są również:

  • trwałość,
  • solidność,
  • wygodne użytkowanie,
  • przystępne ceny,
  • długa żywotność.

Zdecydowanie najczęściej gałki w tej formie są wykorzystywane w salonach, jadalniach, pokojach gościnnych, sypialniach i pokojach dziecięcych. To doskonałe uzupełnienie dotychczasowej aranżacji i dbałość o otaczające ludzi środowisko. Gałki drewniane do mebli zaskakują niepowtarzalnym i niebanalnym stylem oraz dbałością o najmniejsze detale.

Gałki drewniane do mebli – czym zyskują nad konkurencyjnymi modelami?

Nie da się ukryć, że gałki drewniane do mebli to jeden z najczęściej wybieranych dodatków do nowocześnie aranżowanych pomieszczeń. Nad konkurencyjnymi modelami zyskują przede wszystkim uniwersalnością. Można je zastosować praktycznie w każdym urządzanym wnętrzu. Wybór drewnianych uchwytów do mebli jest bardzo szeroki i stale poszerzany. Gałki mimo swojej prostoty wykazują się nienagannym wykończeniem oraz różnorodnością kształtów. Domownicy z łatwością dobiorą je do szuflady, komody czy też szafki.

Gałki w wersji drewnianej cieszą się sporym zaufaniem od wielu lat. Ich cecha charakterystyczna to ponadczasowy look oraz przybliżenie skandynawskiego klimatu. Jeśli ktoś myśli o przytulnym i przyjemnie zaaranżowanym wnętrzu powinien czym prędzej zdecydować się właśnie na tego typu uchwyty.

Nowoczesna aranżacja wnętrz – jakie jeszcze dodatki sprawdzą się w domowych pomieszczeniach?

Gałki drewniane do mebli to zaledwie jeden z dodatków, na który domownicy mogą sobie pozwolić w nowoczesnych wnętrzach. Nie należy przechodzić obojętnie m.in. obok akcesoriów wykonanych z wikliny (mogą to być np. koszyki na stolik lub komodę). Strzałem w dziesiątkę będą podkładki pod naczynia, kolorowe misy, nietuzinkowe wazony i donice oraz plecione maty.

Wybór pod kątem dodatków do aranżowanych mieszkań jest wręcz nieograniczony. Korzystną propozycją są narzuty w wyrazistych kolorach, kadzidełka czy też niewielkie lampki i świece. Coraz większą popularnością cieszą się akcesoria wykonane ze szkła (m.in. figurki i lusterka). W pierwszej kolejności należy zadbać o to, aby aranżowane wnętrze stało się przytulne, komfortowe, artystyczne i ekstrawaganckie. Z pomocą wyżej wspomnianych dodatków na pewno osiągnie się zamierzony cel.

Szukasz gałek do twoich mebli? Odwiedź: dotmanufacture.com

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply