Nieśmiertelniki męskie – najmodniejsze propozycje na wiosnę i lato

naszyjnik meski

Spis treści

Bardzo popularne współcześnie nieśmiertelniki męskie to biżuteria o militarnych korzeniach. Jest chętnie noszona przez gwiazdy estrady i sportu. Popularność nieśmiertelników męskich sprawiła, że na rynku pojawiły się również wyjątkowo ozdobne ich odmiany. Które nieśmiertelniki będą modne w nadchodzącym sezonie?

Nieśmiertelniki męskie: naszyjniki i breloki

Mężczyźni zainteresowani zakupem nieśmiertelników męskich mogą zdecydować się na biżuterię w postaci naszyjnika lub breloku. Breloki z nieśmiertelnikami to dobry wybór w przypadku panów, którzy lubią atrakcyjne gadżety, nie są jednak zainteresowani noszeniem tradycyjnej biżuterii. Brelok z nieśmiertelnikiem można przypiąć do kluczy, piórnika, plecaka czy paska.

Breloki męskie – nie tylko ponadczasowa klasyka

Breloki męskie dostępne są obecnie w wielu odsłonach. Atrakcyjne propozycje znajdą dla siebie zwolennicy minimalizmu. Im przypadną do gustu nieśmiertelniki najprostsze, w postaci cienkiej blaszki na stalowym łańcuszku.

Mężczyźni lubiący, gdy ich biżuteria przyciąga spojrzenia nie muszą rezygnować z nieśmiertelników. Projektanci biżuterii z myślą o nich przygotowani efektowne dodatki. Bardzo efektownie prezentują się ozdobne nieśmiertelniki wykonane z połączenia szarej stali szlachetnej i stali w kolorze różowego złota. Nieśmiertelniki mogą być dodatkowo zdobione motywami morskimi, motywami religijnymi (pamiętajmy, że medaliki i krzyże są tu jedynie ozdobami), symbolami chińskimi.

Popularnym trendem jest noszenie dwóch nieśmiertelników na jednym łańcuszku (nieśmiertelniki mogą być w tym samym lub różnych kolorach). Interesująco prezentują się nieśmiertelniki z dodatkowymi ozdobami – stalowymi piórkami, kwiatami, krzyżami, gadżetami wykonanymi ze skóry naturalnej (mogą być to wycięte ze skóry serduszka, prostokąty lub krzyże).

W sprzedaży dostępne są nieśmiertelniki o rozmaitym wykończeniu – błyszczącym, satynowanym, matowym, a nawet drapanym. Biżuteria ta często łączona jest z kulkowymi łańcuszkami, znajdziemy także nieśmiertelniki na kolii z kamieni naturalnych czy łańcuszku typu kostka.

Nieśmiertelniki męskie – jak wybrać biżuterię dla siebie?

Nieśmiertelniki męskie możemy zaliczyć do biżuterii uniwersalnej, którą mogą nosić mężczyźni w każdym wieku. Umiejętnie dobrany dodatek będzie pasował do każdej stylizacji. Są nieśmiertelniki, które możemy nosić do eleganckiego garnituru, dżinsów, a nawet dresów.

Kupując nieśmiertelnik nie powinniśmy sugerować się jedynie tym jak biżuteria ta prezentuje się na zdjęciu. Znacznie ważniejsze jest, żeby pasowała do większości naszych stylizacji. W przeciwnym wypadku szybko o niej zapomnimy.

Jeżeli zależy nam na nieśmiertelniku, który będziemy mogli założyć do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code, warto jest postawić na prosty model na dłuższym (na tyle długim, żebyśmy mogli zasłonić go koszulą) łańcuszku. W tym przypadku świetne sprawdzi się łańcuszek typu kostka.

Nieśmiertelniki męskie biżuterią unikalną

Przyczyną, dla której wielu mężczyzn chętnie sięga po nieśmiertelniki jest fakt, że biżuteria ta nadaje się do grawerowania. Wykonanie wymyślonego przez nas graweru sprawia, że nieśmiertelnik staje się dodatkiem jedynym w swoim rodzaju.

Jeżeli zależy nam, żeby biżuteria ta została z nami na lata, powinniśmy dokładnie przemyśleć treść napisu. Większość mężczyzn decyduje się na wygrawerowanie imion bliskich im osób, inicjałów, sentencji czy haseł motywacyjnych. Wybór należy jednak do nas – projektanci niczego nam nie narzucają.

Powiązane artykuły