Myjnia TIR. Czy warto ją posiadać?

samochodowa myjnia

Spis treści

Posiadając własną flotę samochodową, zwłaszcza taką, w której obecnie są pojazdy ciężarowe oraz pojazdy specjalistyczne, powinniśmy zainwestować w takie rozwiązania, dzięki którym będzie możliwe skuteczne monitorowanie jakości pojazdów, jak również ich kompleksowe utrzymanie w czystości. Zadbane auto jest bowiem wizytówką firmy i jednocześnie środkiem reklamy. Coraz więcej firm inwestuje w nowoczesne myjnie TIR, dzięki którym może myć pojazdy na własnym terenie.

Trudno wyobrazić sobie krajowy czy międzynarodowy transport towarów, bez posiadania własnej floty samochodów ciężarowych. Tego rodzaju pojazdy są koniecznością, gdy chcemy realizować usługi sprawnie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla innych firm. Musimy posiadać auta, które są sprawne technicznie, komfortowe w codziennym użytkowaniu, tanie w eksploatacji, ale również zadbane.

Firmy dostrzegają potencjał, który drzemie w zadbanych samochodach, które coraz częściej są również nośnikami reklamy, najważniejszych informacji o firmie oraz o usługach. Myjnie TIR to rozwiązania dla firm, które pozwalają na generowanie bardzo dużych oszczędności, brak konieczności współpracy z firmami zewnętrznymi, jak również oszczędność czasu. Kompleksowe myjnie TIR, a także całościowe wyposażenie, serwis, dostęp do części zamiennych warto zamawiać w doświadczonej firmach. Pomoc otrzymamy w firmie https://www.sultof.pl/.

Zobacz także: https://femnews.pl/myjnie-bezdotykowe-czy-to-dobry-pomysl-na-biznes

Co to jest myjnia TIR i jakie są jej zalety?

Pojazdy ciężarowe, a więc takie, które służą do przewozu większej ilości towarów, również muszą być w odpowiedni sposób czyszczone. Nie nadają się do tego tradycyjne myjnie, które przystosowane są do obsługi samochodów osobowych. Rozwiązaniem są myjnie TIR, czyli myjnie przeznaczone do mycia większych pojazdów ciężarowych, autobusów, a także pojazdów specjalistycznych.

Taka myjnia posiada szereg rozwiązań, które umożliwia mycie karoserii, plandeki, jak również podwozia, kół. Odbywa się to w sposób automatyczny, bezpieczny, ekologiczny ( gdyż myjnie wyposażone są w zamknięty obieg wody i funkcję jej czyszczenia).

Posiadanie myjni TIR to:

– urozmaicenie oferty własnej firmy,
– szansa na świadczenie usług dla większych firm,
– możliwość generowania oszczędności (w przypadku zakupu własnej myjni przez firmę),
– brak konieczności mycia pojazdów na mieście,
– możliwość stosowania własnych, dobrej jakości środków czystości,
– dbałość o środowisko,
– brak marnowania wody,
– skuteczność mycia wszystkich elementów pojazdu.

 

Powiązane artykuły